KONST / Litografier / Färglitografi 13714327
nr 1371 4327
Lisa Rinnevuo
(f. 1972), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 37/270. Motivet: 23x19 cm
Lisa Rinnevuo, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1972.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:19:57
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr